Степногірськ – селище, що знаходиться в п’яти кілометрах від окупації. Щодня ворог б’є по ньому з усієї наявної зброї. Рівень небезпечності тут 24/7. Мешканці звикли до життя під нескінченними обстрілами і під це підлаштували увесь свій побут.
В форматі національного проєкту «Пліч-о-пліч»: згуртовані громади» Радивилівська міська рада підписала Меморандум про співпрацю із Степногірською селищною радою Василівського району Запорізької області.
Мета – здійснювати спільні заходи для підвищення спроможності громади-форпосту у Запорізькій області, надання мешканцям підтримки та гуманітарної допомоги.
Меморандум підписали Радивилівський міський голова Микола Карапетян та очільниця Степногірської селищної військової адміністрації Ірина Кондратюк. Перша зустріч започаткувала знайомство та обмін інформацією про громади: Радивилівській делегації презентували історію Степногірська. В свою чергу, Радивилівський міський голова розповів, чим живе Радивилівська громада, про її основні пріоритети і напрямки діяльності.
"Першим кроком в подальшій співпраці між нашими громадами стане питання реалізації оздоровлення на нашій території дітей із Степногірська, які через наближення лінії фронту евакуювались і зараз у статусі ВПО проживають в різних населених пунктах неокупованої частини Запорізької області" - наголосив Микола Карапетян.
Національний проєкт «Пліч-о-пліч»: згуртовані громади» ініційований Міністерством розвитку громад і територій України. Цей проєкт працює на об’єднання прифронтових громад-форпостів та громад-партнерів з тилових областей країни, щоб посилити стійкість та спроможності регіонів, що знаходяться територіально найближче до лінії зіткнення з російським агресором.Саме через єднання громад вбачають перспективу залучити можливості партнерських громад до відновлення, прихистку піч час евакуації та задоволення гуманітарних потреб мешканців громад-форпостів.
Підготовлено за матеріалами Радивилівської громади
Немає коментарів:
Дописати коментар