пʼятницю, 20 квітня 2018 р.

До впровадження нової української школи Мирогощанська громада готується поступово


У рамках реалізації Проекту ПУЛЬС Рівненське РВ АМУ організувало прес-тур для журналістів у Мирогощанську об'єднану територіальну громаду. Громада розташована у Дубенському районі, і господарює лише другий рік.  Особливу увагу приділяють розвитку освіти та позашкілля. 


У центральній садибі працює опорна школа 1-3 ст. у ній навчається 362 учні, з яких 13 у філії села Мокре, 32 – філії села Липа. У середню і старшу школу діток возить новий шкільний автобус, який придбали минулоріч за умови співфінансування. Тобто громада з власних коштів виділила 400 тис.грн, остаточну суму дофінансовувала держава. Вдалося також віднайти кошти на ремонт даху школи, а це 1млн.700 тис. грн. 

 У 1 класі навчається  2 дітей з особливими освітніми потребами. Поруч з ними завжди працює помічник вчителя. Однокласники вже звикли до особливих діток, завжди їм у всьому допомагають. Вчителі переконані, такий досвід позитивно впливає на усіх дітей. Адже вони вчаться взаємодіяти, допомагати, та товаришувати.  



У школі є й інший експериментальний клас «Розумники». За цією програмою вчаться учні 3 класу. Для цього курсу придбали сучасне обладнання – інтерактивну дошку, компютер, проектор.  


У Мирогощанській школі максимально  працюють над темою  «Запровадження сучасних освітніх технологій, як засіб творчого розвитку вчителя і учня». Усі такі починання та прагнення до розвитку громада усіляко підтримує та заохочує. 

  

Завдяки участі у різноманітних грантових проектах у школі вдалося замінити вікна на енергозберігаючі, встановили нові двері у класних кімнатах, облаштували два кабінети  інформатики з комп’ютерами мультимедійними дошками та проекторами. Кабінети фізики, хімії, біології та географії  оснащені сучасним  навчально-методичним  обладнанням, завдяки перемозі школи у пілотному проекті «Пілот 24». 


Особлива гордість навчального закладу -  шкільний  музей історії села Мирогоща.  Тут представлені різні експозиції, а діти опановують майстерність гіда-екскурсовода, краєзнавця.  
Вивчати іноземні мови школярам допомагає волонтер Корпусу Миру. Водночас у школі діє двомовний  євроклуб «Євростар». 






Голова громади Світлана Соборук переконана – завдяки активності педагогічного колективу, та їх новаторським ідеям вже з 1 вересня школа без проблем увійде у новий формат навчання дітей.  Адже вчителі готові і самі  постійно вчитися та розвиватися. 

 

Прес-тур до Мирогощанської ОТГ організовано в рамках роботи Проекту ПУЛЬС (USAID)  Рівненським РВ АМУ
Олена Семенович

Немає коментарів:

Дописати коментар

Головна

Всеукраїнську історико-краєзнавчу конференцію планують провести у Гощанській громаді

Гоща готується до проведення другої Всеукраїнської історики-краєзнавчої конференції «Крізь віки: історія та культура Гощанського краю». Темо...

Популярні публікації