вівторок, 14 грудня 2021 р.

На Рівненщині назвали найкращі практики молодіжної роботи у 2021 році

За результатами обласного конкурсу визначено кращі практики молодіжної роботи на Рівненщині – 2021. Вони обрані у п’ятьох номінаціях.

До обласної комісії надійшло майже два десятка креативних ідей з усіх куточків області, які були реалізовані цьогоріч. Учасники надіслали свої презентації, а вже обласна комісія визначила найкращі.

«Конкурс кращих практик молодіжної роботи на Рівненщині наочно демонструє той потужний потенціал, який є у молодіжній роботі на різних рівнях, – відзначила заступник начальника управління молоді та спорту Рівненської ОДА Наталя Чигир. – Особливо приємно, що у конкурсі беруть участь і перемагають представники малих громад – невеликих міст та селищ. Такі практики сприяють підвищенню якості молодіжної роботи на всіх рівнях».


Так, у номінації «Підтримка молодіжних проєктів та ініціатив, забезпечення участі молоді в житті громади» визначено два переможця.

ГО «Сприяння розвитку села» реалізував проект «Вільний кіноPROSTIR», у рамках якої у парку смт Демидівка створено постійнодіючу локацію для організаціі кінопоказів, трансляцій культурних подій, спортивних змагань, проведення інтерактивних заходів.

Ідея «Арт-простір «Friendly city» відділу проєктної та інвестиційної діяльності виконкому Острозької міськради передбачала створення під час різноманітних молодіжних і просвітницьких заходів тематичного муралу із зображенням трьох пам’яток архітектури національного значення та найдовшого прапора.

Переможцем номінації «Просвітницька діяльність з прав людини, захисту прав людини, гендерної рівності тощо» визначено Рівненський обласний молодіжний пластовий вишкільний центр із проектом «Активація». Це серія тренінгів для активних членів учнівського самоврядування та молоді, які мають бажання розвивати молодіжну політику у своїй громаді.


Першість у номінації «Інклюзивний розвиток (включення вразливих груп молоді) та волонтерство» отримала ГО «Нація талантів». Соціальний проєкт «Можливості без меж» орієнтований на інклюзію через організацію взаємодії людей з особливими потребами задля їх інтеграції у суспільство та підвищення якості життя. До Проєкту залучили 20 учасників із різними особливими потребами та 20 активних рівнян які працюють у парі.


Одразу два переможця визначили у номінації «Патріотичне виховання». Так, табір військово-історичної реконструкції «Повстанські ночі», що реалізує ГО «Фонд молодіжних ініціатив «Крила» дає змогу молоді з різних регіонів України сформувати ціннісні орієнтири, утвердження національно-патріотичної свідомості через історико-пошукову роботу на території Рівненської області.

ГО «Рівненська обласна федерація козацького бойового мистецтва Спас» у 2021 році провела два фестивалі: козацької традиційної культури «Курган Леля» і фестиваль козацької звитяги «Покровський вітер». Крім того, проведено вишкільний табір «Спас 2021», турнір з лазертагу серед старшокласників Рівного та турнір з пейнтболу серед молоді області «Козацька звитяга», тренінги «Лідерство у національно-патріотичному вихованні» і «Проектний менеджмент».


У номінації «Інші сфери» першість здобула ГО «Агенція розвитку громад «Інтонація ЗМІН». Проєкт «Лінія життя» - це масштабний і довготривалий проект із навчання домедичної допомоги для шкільної молоді. Також це просвітницька робота у закладах освіти Дубенщини у форматі майстер-класів для старшокласників.

За матеріами Рівненської ОДА

Немає коментарів:

Дописати коментар

Головна

У Рівному відбулося навчання для проєктних менеджерів з громад Рівненської області - відео

Сьогодні у Рівному відбувся семінар для проєктних менеджерів з громад Рівненської області, які є членами Рівненського регіонального відділен...

Популярні публікації