Відбулася перша навчальня сесія із експрес-курсу навчання для волонтерів та модераторів Рівненського DOCU/КЛУБУ. На курс потрапили 8 талановитих та активних жінок і дівчат та неймовірне чотирилапе щастя Честер! До навчання приєдналися представники громад Рівненщини, які у подальшому планують організувати роботу клубу на своїх територіях. Навчання відбуваються у культурно-освітньому просторі Гончаренко центр.
Тренерка навчального курсу Марія Цип’ящук зазначила – «Здається, 4 години роботи пролетіли непомітно, але за цей час ми встигли надзвичайно багато! Домовилися про важливі правила; познайомилися одна з одною, дізналися, що привело кожну з нас в документальне кіно, водночас почули, що кому болить і усвідомили, наскільки багато у нас спільного. Ми опрацювали дві лекції із онлайн-курсу «ЯК ОРГАНІЗУВАТИ РОБОТУ КІНОКЛУБУ. БАЗОВИЙ КУРС ДЛЯ МОДЕРАТОРІВ-ПОЧАТКІВЦІВ» і послухали про історію зародження Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA та кіноклуби Docudays.»
Під час навчання учасники ретроспективно подивилися на історію виникнення та розвитку "наймолодшого жанру мистецтва" - кінематографу та розмаїття його жанрів і документалістики зокрема. Випробували та засвоїли чимало крутих методів, які в подальшому допоможуть проводити супер-цікаві покази та обговорення: рефлексія, робота в парах, презентація, спрямований перегляд, "займи позицію" та "борметр" і навіть "стоп-кадр" під час освітньої лекції - де цей метод допустимий.
Директорка культурно-освітнього простору Гончаренко центр Марія Мельницька зазначила –«Попереду ще три, не менш активні та інтерактивні сесії, де учасниці навчання дізнаються про Права людини, про те, як працювати з різною аудиторією та модерувати покази і як кіноклуби можуть стати інструментом впливу.»
Повідомляє Рівненське РВ АМУ за матеріалами Рівненський Кіноклуб медіа просвіти з прав людини Docudays UA
Немає коментарів:
Дописати коментар