У громаді відбулося перше засідання координаційної ради з питань забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків за участі представників виконавчого апарату Здолбунівської міської ради, представників громадського сектору, зокрема ГО «Центр підтримки громадських ініціатив «Чайка» та ГО «Жінки в громаді».
Керівниця ГО «Жінки в громаді» Наталія Біндюк розповіла – які нині проєкти на цьому шляху реалізує команда організації у співпраці з міською радою. Усі ці заходи та проєкти сприяють розвитку громади, нині йде розробка гендерного профілю громади.Учасники обговорили Положення про згадану раду, ознайомилися з перевагами гендерно-орієнтованого врядування, прикладами місцевих гендерних ініціатив та програмами підвищення економічної спроможності жінок-підприємець.
Людмила Чернявська експертка з гендерного врядування, консультантка Програми «Жінки-лідерки» Національного демократичного інституту презентувала учасникам зустрічі теми, які сприятимуть ефективній роботі Координаційної ради з питань забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків:
• Переваги гендерно орієнтованого врядування Інтегрування питань ґендерної рівності в організацію роботи місцевих рад
• Ключові аспекти врахування питань гендерної рівності у стратегіях (програмах) розвитку громад
• Приклади місцевих гендерних ініціатив (Громада, дружна до жінок, Програма розвитку туризму та ін.)
Як у Здолбунівській громаді враховуються питання гендерної рівності в організації роботи ЦНАПу, розповіла начальниця Центру надання адміністративних послуг Марина Ройко.
Особливу увагу цьому питанню приділяють у Центрі зайнятості, розповів очільник закладу Сергій Бабич.
Публікація підготовлена в рамках проекту «Посиленння політики рівних можливостей у Рівненській області», який реалізує ГО «Центр підтримки громадських ініціатив «Чайка» завдяки підтримці Національного демократичного інституту (НДІ) та британського народу через Міністерство закордонних справ, у справах співдружності та розвитку (FCDO)
Немає коментарів:
Дописати коментар