вівторок, 22 жовтня 2024 р.

Особливості комунікації з особою, яка постраждала від ГЗН - фахівці підвищують свій професійний рівень

У Рівному стартував дводенний тренінг для фахівців на тему "Особливості комунікації з особою, яка постраждала від гендерно зумовленого насильства" в рамках проєкту "Її сила: підтримка жінок України в часи війни та відновлення".

Участь у тренінгу беруть фахівці з різних громад Рівненщини -  психологи, соціальні працівники, правоохоронці, всього 25 учасників.


Тренерки Анастасія Глазкова - психологиня, кризова консультантка та Інна Колісник представниця ГО "Ла Страда-Україна" підготували ефективну та насичену програму тренінгу:

  • Основні поняття ГЗН, ДН, СНПК. Міфи  і факти про насильство: неусвідомлені упередження про насильство.
  • Підхід орієнтований на постраждалих.
  • Особливості поведінки і реакцій сторін в ситуаціях домашнього насильства: портрети кривдника і постраждалої.
  • Комунікація з постраждалими: неповнолітніми і повнолітніми. 
  • Чутлива комунікація, принципи спілкування з клієнтами у кризі.
  • План безпеки. Мова підтримки.
  • Неусвідомлені упередження про насильство. 
  • Самопідтримка і самотурбота: важливість самопіклування для фахівців у сфері психічного здоров'я, які працюють із ситуаціями насильства. 

Під час роботи відбуваються - обговорення, робота в малих групах, вивчення теорії та законодавства, розгляд різних  практичних кейсів. 

 Тренінг відбувається в межах проекту "Її сила: підтримка жінок України в часи війни та відновлення", який втілює Український Жіночий Фонд / Ukrainian Women's Fund у партнерстві з громадською організацією "Ла Страда - Україна" за підтримки Бюро з питань демакратії, прав людини та праці (DRL) Державного департаменту США. 

Немає коментарів:

Дописати коментар

Головна

У Рівному обговорили Закон України «Про статус депутатів місцевих рад» - відео

У Рівному відбувся круглий стіл на тему: «Закон України «Про статус депутатів місцевих рад»: поточний стан, виклики воєнного часу та перспек...

Популярні публікації