У Гощі відбулася презентація проєкту «Підвищення спроможності суб’єктів, які надають допомогу постраждалим від СНПК, насильства за ознакою статі, домашнього насильства у Рівненській області» який впроваджує Центр підтримки громадських ініціатив «Чайка».
Голова громади Микола Панчук наголосив – нині Гощанська громада працює над створенням закладу психо-соціальної підтримки, відтак вже потребують вузькоспеціалізованих фахівців, які працюватимуть з постраждалими в умовах війни. Першочергово потребують висококваліфікованих психіатрів та психотерапевтів.
Відео.
Керівниця проєкту Тетяна Мельник презентувала план роботи фахівців в рамках проєкту, адже передбачено цикл навчання для кваліфікованих психологів, які надаватимуть допомогу постраждалим від насильства. «Буде надана експертна підтримка органам місцевого самоврядування для 15 громад Рівненської області з питань протидії насильству за ознакою статі та сексуальному насильству, пов’язаному з конфліктом. Буде підготовлено 30 фахівців для роботи з постраждалими від СНПК та насильства за ознакою статі, домашнього насильства. Буде підвищено кваліфікацію та навчено 20 сертифікованих психологів , які працюють з особами, які вчинили насильство за ознакою статі, домашнє насильство» - розповіла Тетяна Мельник.
Матеріал підготовлено в рамках проекту
«Вистоїмо разом. Вдосконалення системи підтримки постраждалих від сексуального насильства, пов’язаного з конфліктом/СНПК», який виконує Український Жіночий Фонд у партнерстві з громадською організацією «Ла Страда – Україна» та Асоціацією жінок-юристок України «ЮрФем» за підтримки Офісу Віцепрем’єр-міністерки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції й Апарату Урядової Уповноваженої з питань гендерної політики та за фінансування Європейського Союзу. Відповідальність за зміст інформації несе громадська організація «Центр підтримки громадських ініціатив «Чайка». Інформація, що представлена у матеріаліі, не завжди відображає погляди ЄС і УЖФ.
Немає коментарів:
Дописати коментар