У Рівному відбулося чергове засідання «Політичної студії» в рамках реалізації проєкту «Посилення політики рівних можливостей у Рівненській області» який впроваджує Центр підтримки громадських ініціатив «Чайка».
Учасниці зустрічі, а це депутатки обласної та місцевих рад Рівненської області поділились досвідом впровадження гендерних ініціатив у своїх радах.Участь у зустрічі взяли представниці цільових громад проєкту, а саме депутатки Здолбунівської міської ради та Тараканівської Громади.
Ми не підбиваємо підсумки, а продовжуємо плідно працювати над питанням наскрізної інтеграції гендерного підходу на всіх етапах планування й бюджетування: від стратегій розвитку громад до галузевих програм.»
Своїм досвідом створення та роботи гендерних депутатських груп - також поділилися депутатки Одеської міської ради. Вони зауважили – що така група у них існує вже другу каденцію.
Координаторка проєктів Національного демократичного інституту Людмила Чернявська детально розповіла про основні завдання, які нині вирішують депутатські групи гендерної рівності у різних місцевих радах України. Водночас наголосила що в НДІ є окрема програма що опікується гендерними питаннями у місцевих радах, тому варто передавати досвід своїм колегам та створювати більше депутатських груп з гендерних питань.
Потому обговорили подальші кроки після приєднання Рівненської громади до Європейської Хартії рівності жінок і чоловіків у житті місцевих громад та розробка гендерного профілю громади. Визначили охочих, які увійдуть у робочу групу щодо напрацювання Плану дій по імплементації Хартії.В рамках реалізації проєкту вже оголосили про конкурс підтримки жіночих ініціатив у Березнівській, Здолбунівській і Тараканівській громадах, які є учасницями проєкту. Тож, спільно обговорили вимоги та умови для втілення проєктних ініціатив, фахівчині надали відповіді на проблемні питання.
Матеріал підготовлено в рамках проекту «Посиленння політики рівних можливостей у Рівненській області», який реалізує ГО «Центр підтримки громадських ініціатив «Чайка» завдяки підтримці Національного демократичного інституту (НДІ) та британського народу через Міністерство закордонних справ, у справах співдружності та розвитку (FCDO)
Немає коментарів:
Дописати коментар